لذت شیرین خدمات ملکی

جهت استفاده از خدمات ویژه مشاورین املاک از قسمت ورود و ثبت نام گزینه ویژه مشاوران املاک را انتخاب کنید و در ادامه ثبت نام، گزینه عضویت ویژه را انتخاب نمایید. مزایای عضویت ویژه عبارتند از:

۱- ثبت تعداد نامحدود آگهی و امکان تمایز آگهی های شما از آگهی های عادی در هنگام جستجو توسط کاربر

۲- ثبت مشاور املاک به عنوان مشاور املاک برتر در قسمت مشاورین املاک برتر سایت که موجب افزایش اعتبار مشاور املاک شما می گردد.

۳- ایجاد یک صفحه اختصاصی برای مشاور املاک و اختصاص لینک اختصاصی برای مشاور املاک شما که می توانید به عنوان لینک سایت خود معرفی نمایید.

۴- درج اطلاعات جامعی از مشخصات مشاور املاک شما اعم از آدرس، شماره تماس، مناطق تحت فعالیت، لینک کانال تلگرام و سایر توضیحات تکمیلی به همراه عکس

۵- نمایش اطلاعات کامل مشاور املاک شما و آگهی های ثبت شده توسط شما در صفحه اختصاصی

۶- امکان جستجوی مشاور املاک شما در صفحه مشاورین املاک برتر بر اساس شهر و نام آژانس

۷- نمایش مشاور املاک شما بر بروی نقشه جهت پیدا کردن آسان آن توسط مراجعه کنندگان

نکته۱ : ترتیب قرارگیری مشاورین املاک در صفحه مشاورین املاک برتر بر اساس تعداد آگهی های درج شده می باشد به این صورت که هرچقدر تعداد آگهی های ثبت شده توسط مشاور املاک بیشتر باشد تعداد ستاره بیشتری برای هر املاک اختصاص داده می شود و هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد صفحه مربوط به آن مشاور املاک در قسمت های بالاتر صفحه نمایش داده میشود.

نکته۲ : در صورتی که به عنوان مشاور املاک عادی در سایت ثبت نام کرده اید می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و با پرداخت هزینه، عضویت خود را ویژه کنید.

تعرفه خدمات ویژه مشاورین املاک: هزینه اشتراک یک ساله بهرمندی همه مزایای فوق العاده که تحت عنوان عضویت ویژه مطرح است فقط ۲۰/۰۰۰ تومان می باشد که بعد از یک سال قابل تمدید می باشد.